Wyspa Odkrywców |

Drodzy rodzice!

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za obdarzenie nas zaufaniem i powierzenie swoich pociech w nasze ręce. Radość i uśmiech na twarzach dzieci jest największym podziękowaniem za nasza pracę.

Naszym celem jest rozwijanie wszystkich potencjalnych zdolności dziecka, pozwalających ukształtować jego osobowość i stworzyć mu jak najlepszą szansę powodzenia w szkole i w życiu. Poprzez zabawy i zajęcia badawcze dzieci będą odkrywały świat oraz otaczające je rzeczy.

Przedszkole „Wyspa Odkrywców” jest przeznaczone dla dzieci w wieku od 2,5 lat. Czynne w godzinach 7.00 – 17.00 we wszystkie dni robocze przez cały rok kalendarzowy. Realizujemy nauczanie w zakresie Podstawy Programowej Wychowania Przedszkolnego dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz innych form wychowania przedszkolnego. Sale główne przeznaczone na zajęcia dydaktyczne oraz zabawę są wyposażane w nowoczesny sprzęt, zabawki oraz pomoce naukowe konieczne do realizacji programu wychowania przedszkolnego, spełniają wszystkie wymogi sanitarno-epidemiologiczne oraz przeciwpożarowe, zapewniają bezpieczeństwo wszystkim dzieciom przebywającym na terenie obiektu. Posiadamy przystosowane pomieszczenia, w których przygotowujemy śniadania oraz podwieczorki. Obiady sa dostarczane przez profesjonalną firmę cateringową.

Program dydaktyczno-wychowawczy naszego przedszkola zakłada bardzo dobre przygotowanie dzieci do edukacji szkolnej, uwzględnia harmonijny i pełny rozwój małego dziecka: intelektualny, fizyczny, społeczny i twórczy. Zajęcia będą prowadzone w oparciu o nowoczesne metody nauczania, które będą rozwijały w dziecku zdolność odczuwania, działania, wysławiania się, ćwiczenia refleksji i wyobraźni jednocześnie z nabywaniem nowych doświadczeń, poznawaniem świata, wzbogacaniem wiadomości.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress